Повернення реального

500,00
грн.
Книга «Повернення реального» Гела Фостера починається з розповіді про історичний авангард, а завершується оригінальним прочитанням сучасної ситуації — тим, що вона віщує для майбутніх практик мистецтва і теорії, культури і політики. Автор розглядає ці практики з 1960 року і перевпорядковує стосунки між довоєнним і післявоєнним авангардом. Після моделей мистецтва-як-тексту в 1970-х і мистецтва-як-симулякру в 1980-х, Фостер припускає, що зараз ми є свідками повернення до реального — до мистецтва і теорії, які засновуються на матеріальності реальних тіл і соціальних місць.

Всупереч припущенню, що сучасне мистецтво є так чи так застарілим, мистецтвознавець стверджує, що авангард повертається до нас із майбутнього і, завдяки інноваційній практиці в теперішньому, займає нову позицію. Фостер формулює таку модель мистецтва і теорії, що здатна протидіяти всеохопному на сьогодні знищенню передової культури.

Проект підтримано Програмою грантів Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE).

Деталі видання

Гел Фостер. Повернення реального (пер. з англ. Мар'яна Матвейчук)
234х165х17 мм
302 г
Мова: українська

М'яка палітурка
2019

Про автора

Гел Фостер — відомий американський історик та критик мистецтва, викладач Принстонського університету, редактор журналу October, автор численних текстів, серед яких «Дизайн та злочин» (та інші діатріби) (2002), «Художньо-архітектурний комплекс» (2011). Співавтор книги «Мистецтво з 1900 року. Модернізм, антимодернізм, постмодернізм» (2004).
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод