KYIV by Sergiy Maidukov. Лімітований наклад: артбук та ілюстрація автора

1900,00
грн.
Перший артбук художника та ілюстратора Сергія Майдукова KYIV by Sergiy Maidukov — це візуальна історія про Київ, побудована на більш ніж 50-ти кольорових ілюстраціях та чорно-білих скетчах, cтворених автором впродовж 2018—2021 років. Сергій Майдуков є головним героєм, який відчуває міський поспіх та химерну красу повсякдення, кольори та настрої вулиць.

KYIV by Sergiy Maidukov — це книжка художника, для котрого Київ не був рідним містом, але поступово ставав таким. І хоча назва артбуку натякає про те, що в ній йтиметься про локації, будівлі та інтер'єри, це — не путівник, а розібрана мозаїка, яку читач/ка перезбирає особисто для себе. Серед ілюстрацій ви впізнаєте: «Літаючу тарілку» та готель «Салют», елеватори та портову зону біля Дніпра, Театр на Подолі та Батьківщину-мати, інтер'єри Будинку кіно та Житнього ринку, Шулявку та Дорогожичі.

До видання увійшла передмова від журналіста Олексія Тарасова, а також його розмова з Сергієм Майдуковим. Усі тексти у артбуці написано двома мовами: українською та англійською.

Лімітований наклад

Усього видано 1000 примірників артбуку.

Лімітований наклад — 20 книжок. Кожна з них — це комплект, до якого входить артбук та авторський чорно-білий скетч (папір, кулькова ручка, олівець) Сергія Майдукова. Ці малюнки є частиною загального візуального сюжету в артбуці і, водночас, один із з них може стати частиною вашої колекції. Кожен скетч міститься окремо у конверті до видання. Усі 20 скетчів подано у трьох розмірах: 145х145 мм, 200х140 мм, 210х297 мм.

Який саме формат випаде вам — дізнаєтесь, коли артбук опиниться у вас у руках.

Команда та деталі видання

Видавництво: ist publishing
Автор: Сергій Майдуков
Ініціатива: Андрій Божок
Тексти: Олексій Тарасов
Дизайн та верстка: Grafprom studio (Ілля Павлов, Марія Норазян, Аліна Лисачкова, Дар'я Решетняк)
Переклад англійською: Віктор Чорний
Редакція англомовних текстів: Бекка Паркінсон
Редакція: Тетяна Кришталовська
Корекція: Олена Подорожня
Комунікація: Public Kitchen

200x250 мм
136 с.
1000 прим. (основний наклад)
20 прим. (лімітований наклад, до якого входить книжка та оригінал (папір, кулькова ручка, олівець) одного із двадцяти скетчів Сергія Майдукова з видання)
Мови: українська, англійська
Тверда палітурка
2021
ISBN 978-617-7948-04-8

Про автора

Сергій Майдуков працює ілюстратором з 2011 року. Його клієнтами є Google, Adobe, Британська королівська академія танцю, Київський центральний універмаг та інші бренди та корпорації. Автор співпрацює із закордонними журналами та засобами масової інформації, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times та іншими. Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема, «Розстріляне відродження» (Основи), 2001: A Space Odyssey (Moppet Books). Окремі його ілюстрації є в Бібліотеці Конгресу (США). Роботи Майдукова були відзначені 3x3 Mag, AIGA The Eye on Design та потрапили у лонглист The AOI. З 2015 року Майдуков курує регулярні майстер-класи з ілюстрації. Ілюстрації Майдукова виставлялись у Києві, Берліні, Гонконґу та Парижі.

Попереднє замовлення діє до 27.05.2021
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод