Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод
 
НОВИНИ

The Naked Books — дистриб'юційний проект IST Publishing

The Naked Books by IST Publishing є курованим книжковим корнером у новій галерії сучасного мистецтва The Naked Room на найбільш динамічній вулиці Києва, Рейтарській.

На наших полицях ви знайдете добірку з більш ніж 500 найменувань книжок, журналів, фотокниг та артбуків з усього світу. Ми пропонуємо обрані візуальні та текстові видання, присвячені сучасній культурі, мистецтву та суспільству, коміксам, архітектурі, фотографії, дизайну. 

Ми співпрацюємо з більш ніж 100 іноземними та українськими видавництвами, серед яких Aperture (Нью-Йорк), Motto Books (Берлін), Valiz (Амстердам), 89books (Палермо), Overlapse (Лондон), Основи (Київ), MOKSOP (Харків), Видавництво (Київ), Komubook (Київ). Також ми працюємо з окремими художниками та авторами самвидавів: Антуан д’Агата, Zoopark, Саша Курмаз, Микита Кадан, Влада Ралко, Міша Педан, Анатолій Бабійчук, Gorsad та багатьма іншими. 

У нас ви також знайдете періодику: Zweikommasieben, Kaleidoscope, Dazed, Apartamento, Migrant, Modern Matter, Soft Punk Magazine, Log, Harvard Design, газету Естет, La Boussole 

На перший погляд наші книжки можуть видаватися вузькопрофільними та нішевими. А втім ми переконані, що всі вони — про наше життя та можливості його більш цінного й інтенсивного переживання.

Шукайте нас тут: Київ, вул. Рейтaрська, 21

Працюємо щодня: 11.00 — 20.00

ID by 3Z Studio