Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод
 
НОВИНИ

Клуб книжкових амбасадорів від IST PublishingКоманда IST Publishing хоче підтримувати одне одного у час невизначеності. Віримо, що важливим залишається збереження та зміцнення нашої спільноти однодумців. За три роки активної роботи у IST з'явилось багато друзів та людей, що підтримують діяльність видавництва, в основі якої не лише публікація та дистрибуція книжок, а ще й формування контексту для обговорення цих книг, проведення освітніх програм, підтримка здорового культурного ландшафту, робота з нішевими, але критично важливими темами на межі мистецтва, громадянського суспільства та публічного простору.

Пандемія створює обмеження для нашого з вами звичного функціонування. Втім на цьому етапі у нас є наснага працювати з тими, хто переконаний у важливості книговидання та культури.

Ми оголошуємо OPEN CALL для усіх охочих, для тих, хто прагне дізнатись більше про життя малих видавництв, як ми готуємо книжки, працюємо з авторами, перекладачами, дизайнерами та іншими учасниками книговидання.

Клуб книжкових амбасадорів для тих, хто має потужну мотивацію та готовий передавати свій ентузіазм іншим.

У клубу немає часових обмежень. Є кількагодинні закриті зустрічі раз на місяць з усіма його учасниками. Ви можете вільно лишити клуб, однак ми налаштовані на створення довгострокових стосунків, яких так не вистачає у наші часи.

Максимальна кількість учасників Клубу, не враховуючи команду IST: 6 людей

Що ви отримуєте:

  • Зустрічі раз на місяць з командою IST у Києві та іншими представниками культурного та книговидавничого секторів
  • Команда IST розповідає про те, як працює зі своїми проектами, ділиться досвідом закордонних стажувань, функціонуванням книжкового ринку, можливостями для виданням книжок, роботою із закордонними авторами
  • Участь у житті видавництва, зокрема, фестивалях, публічних подіях. Усі плани та можливості обговорюватимемо окремо, щоб усім було зручно, корисно та цікаво
  • Нетворкінг, вино, спільні вечері після кожної зустрічі

Що треба для цього зробити:
  • Написати мотиваційний лист, у якому вказати які книжки IST ви вже прочитали, лишити своє враження від цього досвіду та запропонувати будь-яку книгу, яку б ви хотіли потенційно бачити у видавничій програмі IST
  • Підготувати коротке CV та лінки на свої акаунти у соціальних мережах
Пишіть нам на publishingist@gmail.com
Після цього протягом тижня комада IST знайомиться з усіма листами та за тиждень опублікує прізвища 6 учасників та учасниць Клубу, яким буде надіслана інформація про подальші дії та план заходів.

Дедлайн прийому заявок: 28 квітня

Стань частиною життя видавництва
Дізнайся як видати книжку
Знайомся з учасниками книжкового сектору
Відчуй себе причетним до розвитку видавничої справи
Приєднуйся до нетворкінгу та вечерь у колі команди IST