The Responsible Object. A History of Design Ideology for the Future

950,00
грн.
Видавництво Valiz
Мова англійська
Кількісь сторінок 272
Ціна 950

Сьогодні ми живемо в економічній системі, що обертається навколо виробництва та споживання предметів із пластику та металу, електроніки, синтетичного текстилю та інших речей, які не розкладаються впродовж передбачуваного періоду часу. Ми починаємо розглядати роль цих об'єктів у низці викликів, які стоять перед нами. У дизайнерській дисципліні стійкість та соціальна відповідальність стали епітетами, що створюють нові продукти, матеріали та технології, покликані змінити хід нашого майбутнього. Внутрішні ідеології дизайну часто не є новими, але становлять фундаментальну частину історії дизайну, що з'являється знову протягом попередніх століть. Ця книга представляє історію соціально відданих дизайнерських стратегій в рамках західних традицій дизайну, від Вільяма Морріса до Віктора Папанека та від VKHUTEMAS до FabLab. Критично важливий ресурс для дизайнерів, студентів, культурних критиків та всіх, хто зацікавлений у побудові сталого майбутнього.
Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод