The Murmuring of the Artistic Multitude Global Art, Politics and Post-Fordism

880,00
грн.
Видавництво Valiz
Мова англійська
Кількісь сторінок 288
Ціна 880

У цій книзі соціолог мистецтва Паскаль Ґілен відстоює гіпотезу про те, що глобалізована мистецька сцена є ідеальним виробничим об'єктом для економічної експлуатації. У сяйві творчих міст та креативної індустрії уряди охоплюють цю постфордистську модель роботи та безперешкодно пов'язують її з домінуючою у світі неоліберальною ринковою економікою. Ґілен не просто критикує поточну ситуацію, але також шукає ті інгредієнти, які потрібні світу мистецтва для збереження власної динаміки та свободи. Його пошуки ведуть до місць близькості та «повільності» у бурхливому глобальному потоці мистецьких подій та художньо налаштованих тенденцій. Це третє видання книги, що є ретельно оновленим згідно з сучасними уявленнями автора про політичний вимір мистецтва, автономію та взаємозв'язок між мистецтвом, етикою та демократією.
Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод