Courageous Citizens. How Culture Contributes to Social Change

880,00
грн.
Видавництво Valiz
Мова англійська
Кількісь сторінок 272
Ціна 880

За останні десятиліття культурна та політична карта Європи та світу швидко змінювалася. Такі події, як зміна статусу Європейського Союзу, міграція та ширші наслідки глобалізації означили численні соціальні та політичні виклики. Замість того, щоб визнати та оцінити ці виклики, зростає тенденція відступу до фіксованих ідей культури та культурних поділів. Ця книга відзначає здатність окремих людей та малих груп сприяти соціальним змінам через культуру та мистецтво. Це джерело натхнення для розмов про наше розуміння світу та утвердження культури як критичного простору для практичної наполегливості серед складних суспільних реконфігурацій. Courageous Citizens зосереджуються на тих, чия зухвалість, щедрість та винахідливість сприяють нашому колективному майбутньому.
Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод