The Ethics of Art Ecological Turns in the Performing Arts

880,00
грн.
Видавництво Valiz
Мова англійська
Кількісь сторінок 352
Ціна 880

Зараз у мистецтві з'являється нова етична свідомість. Це безпосередньо пов'язано як з соціальними, політичними та економічними викликами, так і тому, що в мистецтві відображаються виклики власних механізмів виробництва та розподілу праці. The Ethics of Art намагається описати, як художня уява може породжувати нові ситуації, спираючись на потенціали та межі сингулярного «тіла». Книжка зосереджена навколо перформансу та танцю у Європі та розглядає їх в ширшому контексті еко-мистецтва. Перший розділ «Екософія» розглядає як етичний поворот у мистецтві передбачає більшу сприйнятливість до навколишнього середовища. Другий розділ «Турбота про тіло» зосереджений на танці та відновленні інтересу до «тіла», тілесної політики та співпраці.

Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод