Plan and Play, Play and Plan. Defining Your Art Practice

880,00
грн.
Видавництво Valiz
Мова англійська
Кількісь сторінок 288
Ціна 880

"Візуальний художник" — термін із незрозумілими інтерпретаціями, нюансами, варіаціями та значеннями. Але як художник (або дизайнер, фотограф чи інший "незалежний творець"), чи стаєте ви тим, ким ви є, і ким би хотіли бути? Які основні питання, дилеми, амбіції, обмеження та реалії мають значення? Як ви можете керувати своєю художньою практикою? Plan and Play, Play and Plan пропонує художнику основні аналітичні моделі, що допоможуть визначити його / її позицію. Цю книгу написав Янвіллем Шрофер, директор Rijksakademie (Амстердам). На практичному досвіді Шрофер знає складність питань та дилем митця, а також особливості багатьох сфер, в яких художник задіяний. Він уважно вивчив свої міркування і, зібравши нотатки, засновані на багатьох інтерв'ю, адаптував їх у привабливу книгу, в якій термінологія, передумови та питання кар'єри художника вирішуються цілісно.

Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод