Гораївка

1100,00
грн.

Видавництво Fotohof edition
Кількісь сторінок 148
Рік 2018
Ціна 1100

Під час візиту до Гораївки, маленького міста в центральній Україні, фотограф Анатолій Бабійчук (народився в Україні та зараз живе у Відні) регулярно робив фотографії від 2019 року. Бабійчук цікавиться повсякденним життям жителів Гораївки, відображає архаїчну структуру сільського життя, дитячих садочків, початкової школи, поштового відділення, двох маленьких магазинів, сільського клубу та пункту першої допомоги. Але також і приватне життя людей в їх будинках, традиційних ритуалів та роботи у великих полях, що стає соціограмою до забутої частини Європи як результату сфокусованої роботи фотографа. Бабійчука мотивує інтерес до своєї Батьківщини, зустріч з новими людьми, їхній соціальний побут, а не пошук сенсації: "Я приділяю багато уваги автентичності моїх знімків та уникаю постановочної фотографії", - говорить Анатолій Бабійчук.
Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод