Колискова 21 століття Vol.1: що тебе заколисує

300,00
грн.
Мова українська
Кількісь сторінок 144
Ціна 300

Мистецький нон-фікшн «Колискова 21 століття.Vol.1» є частиною великого мистецького проєкту «Новітня Українська Колискова». Книга будується на власних роздумах і 10 авторських бесідах письменниці та журналістки Наталки Маринчак із митцями та спеціалістами у прагненні виокремити, дослідити та визначити, що саме перетворює колискову у 21 столітті на абсолютно нове явище сучасного мистецтва. Книга також містить важливі та знакові, на думку авторки і укладачки, приклади фольклорних колискових та поетичні колискові тексти 19 сучасних українських авторів з різних куточків України та Світу. Географія розвідки сягає від Харкова до Стокгольма, від Львова до Кракова, від Луганська до Торонто.

Автори текстів колискових:

Юліта Ран, Тетяна Островська, Анна Меженіна, Анна Кисельова, Галина Матвєєва, Лілея Осяйна, Юлія Баткіліна, В'ячеслав Чеш Омельченко, Ольга Тернова, Іван Сенін, Юлія Максимейко, Максим Кривцов, Ганна Осадко, Настя Велес, Любов Якимчук, Катарина Леонова, Олег Каданов, Галина Крук, Наталка Маринчак

Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод