Coiled Verbal Spring: Devices of Lenin's Language

690,00
грн.

Видавництво
Rab-Rab Press
Мова англійська
Кількісь сторінок 367
Ціна 690

Книга представляє перший англійський переклад російських формалістичних та футуристських праць про революційну мову Леніна. Книга включає тексти російських формалістів (Віктора Шкловського, Бориса Ейхенбаума, Юрія Тинянова, Бориса Томашевського, Льва Якубінського та Бориса Казанського). Найбільш "політичні" тексти, вперше опубліковані в 1924 р. в журналі "Лівий фронт мистецтв" (редакція Маяковського). Разом з цією збіркою видання також включає в себе текст поета-футуриста Олексія Кручених "Інструменти промов Леніна" від 1925 року.

Незамінні для будь-яких серйозних досліджень, що стосуються взаємозв'язку між революційною політикою та мистецькими формами, ці твори залишилися маргінальною нотою, як у дослідженнях про мистецтво авангарду, так і серед текстів з теорії формалізму.

Дивитися більше
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод