Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у книжкових магазинах видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ) і вул. Данилевського, 26 (Харків)
Промокод
 
НОВИНИ

Краудфандингова кампанія «Постійне місце проживання»: видання книжки Сергія Жадана та Павла Макова

«Постійне місце проживання» — спільний книжковий проект поета та письменника Сергія Жадана та художника Павла Макова, що вийде друком у видавництві IST Publishing вже у вересні 2020 року.
 
Два автори, що обрали своїм постійним місцем проживання Харків, не були знайомі до 2004 року, проте уважно спостерігали за творчістю один одного. «Те, що робить Маков, його відчуття часу, відчуття простору та міського ландшафту, великою мірою відповідає моєму баченню. Фактично, я роблю щось подібне в літературі, але іншими засобами», — говорить Сергій Жадан. «Постійне місце проживання» об'єднує візуальну і текстуальну складові, що представлені вибраними поезіями Сергія Жадана та графікою Павла Макова.
 
Це видання — спроба переглянути 27 років присутності в Харкові крізь оптику авторів. У книжці читач є третім співучасником створення сенсів, тож видання стає простором власної свободи, так званим «відкритим текстом», що запрошує до знайомства.
 
Дизайн книжки буде вирішено у зручному мінімалістичному форматі. Відтак до збірки можна буде постійно звертатись, брати з собою на прогулянки містом або у подорожі. Видання супроводжуватиметься низкою культурних подій, серед яких зустрічі з авторами проекту та презентації книги у державних музеях і університетах України.
 
Якщо ми зберемо 80 тисяч гривень на Спільнокошті, то фонд Відродження подвоїть зібрані кошти, щоб видання цієї книжки стало можливим.


Фото: Ігор Чекачков