Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод
 
НОВИНИ

Як ми бачимо: презентація книжки про мистецтво Джона Берджера

У рамках Book Forum 2021 у Львові відбудеться перша презентація україномовної версії книжки Джона Берджера "Як ми бачимо", що була видана у IST Publishing у 2020 році
Учасники презентації: Борис Філоненко, редактор IST Publishing, Богдан Шумилович, мистецтвознавець, Євгенія Нестерович, арткритикиня.

18 вересня
16:00
Локація: Готель Ріус, великий зал

Книжка британського арт-критика Джона Берджера «Як ми бачимо» є одним із найбільш читаних сучасних текстів про мистецтво. Її було написано за мотивами однойменного серіалу ВВС й уперше видано в 1972 році у видавництві Penguin Books. Із запрошеними спікерами ми зосередимось на змістовій частині видання та поговоримо про те, наскільки ця книги актуальна для українського контексту, наскільки ідеї Берджера дотичні до стану візуального мистецтва сьогодні, як вони розвиваються та за що критикуються.

Стенд видавництва IST Publishing шукайте у Палаці Мистецтв 15-19 вересня на першому поверсі. 
Номер стенду: 116.