Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод
 
НОВИНИ

Презентація книжки Євгенії Бєлорусець "Цикл лекцій про сучасне життя тварин"

Нова книжка "Цикл лекцій про сучасне життя тварин" Євгенії Бєлорусець, письменниці та художниці, є колекцією літературних та фотографічних сюжетів, що оповідають про стосунки між сучасною людиною та твариною. 

Презентація відбудеться у галереї The Naked Room 
28.07
19:30
За участі авторки, Євгенії Бєлорусець, Катерини Носко, видавчині Іст паблішн та Себастіана Кларка, видавця isolarii (Нью-Йорк).
Під час події відбуватиметься послідовний переклад.
Вхід вільний.

"Цикл лекцій про сучасне життя тварин" присвячено непомітній, але надважливій революції у сфері захисту тварин, що в останні роки відбулася в Україні. Завдяки текстам і фотографіям Євгенія Бєлорусець проливає світло на трансформацію суспільства України, адже ставлення до тварин є маркером суспільних тенденцій та саморозуміння. Авторка робить видимою роботу багатьох ініціатив та активістів, що досі лишається підпільною та позбавленою належної уваги. 

Книжку видано мовою оригіналу, російською, у видавництві Іст Паблішин у липні 2021 року. 

Вперше текст було опубліковано англійською мовою у видавництві isolarii (Нью-Йорк) під назвою Modern Animal місяцем раніше. 

Презентація відбудеться у просторі The Naked Room, де наразі триває виставка Євгенії Бєлорусець під назвою "Живий куточок", куди увійшла частина фотографій, опублікованих у книзі.

Виставка створена за підтримки Гете Інституту в Україні.

Також нагадуємо, що у 2018 у ist publishing вийшла перша книжка Євгенії Бєлорусець «Щасливі падіння». У Німеччині її видали у Matthes & Seitz у 2019 році. Книга була нагороджена Міжнародною літературною премією Haus der Kulturen der Welt у 2020 році.