Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн
Промокод
 
НОВИНИ

Презентація книжки Євгенії Бєлорусець "Цикл лекцій про сучасне життя тварин"

Нова книжка "Цикл лекцій про сучасне життя тварин" Євгенії Бєлорусець, письменниці та художниці, є колекцією літературних та фотографічних сюжетів, що оповідають про стосунки між сучасною людиною та твариною. 

Презентація відбудеться у галереї The Naked Room 
28.07
19:30
За участі авторки, Євгенії Бєлорусець, Катерини Носко, видавчині Іст паблішн та Себастіана Кларка, видавця isolarii (Нью-Йорк).
Під час події відбуватиметься послідовний переклад.
Вхід вільний.

"Цикл лекцій про сучасне життя тварин" присвячено непомітній, але надважливій революції у сфері захисту тварин, що в останні роки відбулася в Україні. Завдяки текстам і фотографіям Євгенія Бєлорусець проливає світло на трансформацію суспільства України, адже ставлення до тварин є маркером суспільних тенденцій та саморозуміння. Авторка робить видимою роботу багатьох ініціатив та активістів, що досі лишається підпільною та позбавленою належної уваги. 

Книжку видано мовою оригіналу, російською, у видавництві Іст Паблішин у липні 2021 року. 

Вперше текст було опубліковано англійською мовою у видавництві isolarii (Нью-Йорк) під назвою Modern Animal місяцем раніше. 

Презентація відбудеться у просторі The Naked Room, де наразі триває виставка Євгенії Бєлорусець під назвою "Живий куточок", куди увійшла частина фотографій, опублікованих у книзі.

Виставка створена за підтримки Гете Інституту в Україні.

Також нагадуємо, що у 2018 у ist publishing вийшла перша книжка Євгенії Бєлорусець «Щасливі падіння». У Німеччині її видали у Matthes & Seitz у 2019 році. Книга була нагороджена Міжнародною літературною премією Haus der Kulturen der Welt у 2020 році.