KYIV by Sergiy Maidukov

910,00
грн.
Перший артбук художника та ілюстратора Сергія Майдукова KYIV by Sergiy Maidukov — це візуальна історія про Київ, побудована на більш ніж 50-тикольорових ілюстраціях та чорно-білих скетчах, cтворених автором впродовж 2018—2021 років. Сергій Майдуков є головним героєм, який відчуває міський поспіх та химерну красу повсякдення, кольори та настрої вулиць.

KYIV by Sergiy Maidukov — це книжка художника, для котрого Київ не був рідним містом, але поступово ставав таким. І хоча назва артбуку натякає про те, що в ній йтиметься про локації, будівлі та інтер'єри, це — не путівник, а розібрана мозаїка, яку читач/ка перезібрає особисто для себе. Серед ілюстрацій ви впізнаєте: «Літаючу тарілку» та готель «Салют», елеватори та портову зону біля Дніпра, Театр на Подолі та Батьківщину-мати, інтер'єри Будинку кіно та Житнього ринку, Шулявку та Дорогожичі.

До видання увійшла передмова від журналіста Олексія Тарасова, а також його розмова з Сергієм Майдуковим. Усі тексти у артбуці написано двома мовами: українською та англійською.

Наклад

Усього видано 1000 примірників артбуку. Лімітований наклад — 20 книжок. Кожна з них — це комплект, до якого входить артбук та авторський чорно-білий скетч (папір, кулькова ручка, олівець) Серія Майдукова. Ці малюнки є частиною загального візуального сюжету в артбуці і, водночас, один із з них може стати частиною вашої колекції. Кожен скетч міститься окремо у конверті до видання. Усі 20 скетчів подано у трьох розмірах: 145х145 мм, 200х140 мм, 210х297 мм. Який саме формат випаде вам — дізнаєтесь, коли артбук опиниться у вас у руках.

Комада

IST Publishing
Автор: Сергій Майдуков
Ініціатива: Андрій Божок
Тексти: Олексій Тарасов
Дизайн та верстка: Grafprom studio (Ілля Павлов, Марія Норазян, Аліна Лисачкова, Дар'я Решетняк)
Переклад англійською: Віктор Чорний
Редагування англомовних текстів: Бекка Паркінсон
Літературне редагування: Тетяна Кришталовська
Коректура: Олена Подорожня
Комунікація: Public Kitchen

Про автора

Сергій Майдуков працює ілюстратором з 2011 року. Його клієнтами є Google, Adobe, Британська королівська академія танцю, Київський центральний універмаг та інші бренди та корпорації. Автор співпрацює з закордонними журналами та засобами масової інформації, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times та іншими. Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема, «Розстріляне відродження» (Основи), «2001: A Space Odyssey» (Moppet Books). Окремі його ілюстрації знаходяться в Бібліотеці Конгресу (США). Роботи Майдукова були відзначені 3x3 Mag, AIGA The Eye on Design та потрапили у лонг-лист The AOI. З 2015 року Майдуков курує регулярні майстер-класи з ілюстрації. Ілюстрації Майдукова виставлялись у Києві, Берліні, Гонконгу та Парижі.

Деталі

ISBN 978-617-7948-04-8
Мова: українська та англійська
1000 примірників (основний наклад)
20 примірників (лімітований наклад, до якого входить книжка та оригінал (папір, кулькова ручка, олівець) одного із двадцяти скетчів Серія Майдукова з видання)
Тверда палітурка
200x250 мм
136 сторінок


Дивитися також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод