I Love You

490,00
грн.
I love you – це артбук художниці Каті Лесів про етапи зрілості, а також про повагу до їх природного прояву. Документальна фотографічна серія про перетин живих ритмів двох окремих півоній.

"Одного дня я купила у бабусі на ринку білий бутон півонії. Він розкрив свої пелюстки та став пишним і красивим. Пізніше, 24 травня, я купила ще один бутон у тієї ж бабусі і поставила їх поряд у склянки з водою. З кожною наступною годиною перший бутон розкривався все більше, тоді як другий лише починав відкривати свої пелюстки. Через день вони були однаково пишні і красиві, а через два – перша півонія зів'яла, а друга все ще залишалась пишною і красивою", – Катя Лесів

Видавництво: IST Publishing
Авторка концепту, фотографій, текстів: Катя Лесів
Переклад з української на англійську: Віктор Чорний
Офсетний друк
Paper Munken Print Cream 115 g
2021
500 примірників (пронумеровані та з підписом авторки)
20 х 30 см
28 сторінок


Про авторку


Катя Лесів закінчила НАОМА (спеціальність "Графіка") у 2016 році. У цей ж рік пройшла авторський курс Павла Макова в Izone.

Авторка серії артбуків та інсталяцій "Колискова", частина з яких була представлена на персональній виставці в арт-центрі Я Галерея у Києві у 2018 році. Серія поповнюється до сьогодні. Авторська книжка I love you неформально є частиною серії. Артбук "Колискова I" здобув першу премію Dummy Award (видано у "Родовід"), а також посів третє місце у конкурсі Найкращий книжковий дизайн у 2018 та став частиною міжнародного видання 10x10 Photobooks How We See: Photobooks by Woman.

Художниця увійшла в шорт-лист національної премії "Укрсучфото" в номінації "Відкриття року" та є однією з авторів проекту СЕМЕНКО100 (видано у "Лоція"). Брала участь у таких проектах, як Бієнале молодого мистецтва у Києві в складі групи Монтаж (2016), "Чого ви хочете?" спільно з Катею Лібкінд в Port creative hub (2018), "(Ре) Контексти. Історії" в Малій галереї Мистецького Арсеналу (2019), Бієнале молодого мистецтва у Харкові з проектом "В саду Тараса" (2019).

Катя Лесів вивчає тілесні практики (йога, вісцеральний масаж) та Human design. Великою частиною життя авторки з 2018 року стало материнство. Саме з того часу в її художній практиці стала переважати фотографія.

Дивитися також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса на яку буде доставлена посилка, або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів Нової Пошти
  • При виборі опції "Готівкою при отриманні" у відділенні Нової Пошти ви додатково сплачуєте тариф 2% від суми замовлення + 20 грн.
  • При виборі опції "Забрати самому" ви можете самостійно забрати книжку у магазині видавництва за адресою вул. Рейтарська, 21 (Київ)
Промокод