Ігор Чекачков. NA4JOPM8

1600,00
грн.
«NA4JOPM8» — назва фотографічної серії українського фотографа Ігоря Чекачкова, яка з’явилась після того, як однойменний жорсткий диск автора з його десятирічним архівом у 250 000 фотографій було випадково знищено, а потім відновлено. Втім лише частково. Фотографії, що стали битими файлами, пройшли випробування обставинами і згодом пережили довготривалу художню рефлексію. Фотокнига порушує соціальні та політичні питання українського суспільства через особисті історії, звертаючись через них до таких загальнолюдських переживань, як втрата та пристрасть, близькість та самотність. Випадковість комп’ютерних алгоритмів дозволила фотографу реалізувати мету, яку він ставив перед собою кілька років поспіль — об'єднати в одній серії два полюси своєї практики — зображення приватного та публічного життя.

Письменник Олександр Михед про серію Чекачкова пише так: «Це історія про геніальну помилку, збій системи, що веде до творення нової системи. У світі, схибленому на перфекціонізмі й тотальному контролі кожної деталі, трапляється помилка, помилка неймовірної краси».

Видання реалізовано завдяки донаторам на краудфандинговій платформі «Спільнокошт», а також за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Команда та деталі видання 

Видавництво: ist publishing
Фотографії: Ігор Чекачков
Помилки: NA4JOPM8
Упорядники (фоторедакція): Аня Налєнска-Мілах, Ігор Чекачков
Дизайн і концепція книги: Аня Налєнска-Мілах
Верстка: Аня Налєнска-Мілах, Катерина Большакова
Текст: Олександр Михед
Переклад англійською: Ірина Бабенко
Редакція українського тексту: Олена Тихоненко
Корекція українського тексту: Олена Тихоненко
Редакція англійського тексту: Джо Пломмер
Корекція англійського тексту: Бекка Паркінсон

Книжку видано у трьох різних обкладинках
750 прим.
Мови: українська, англійська
Тверда палітурка
2021
ISBN 978-617-7948-09-3

Про автора 

Ігор Чекачков — фотограф, педагог, що живе і працює в Харкові. Свою кар'єру починав як фотожурналіст: його роботи були опубліковані у Forbes, National Geographic, The Guardian, Le Monde, Wirtschafts Wochesince, Bird In Flight та ін. У своїй художній практиці він досліджує межі між публічним та інтимним просторами, а також різні комп’ютерні алгоритми та їхній вплив на фотографію. Роботи Чекачкова були представлені на численних виставках і фестивалях, серед яких: La Quitreme Image (Париж), Galerie Claude Samuel (Париж), Ukrainian Museum (Нью-Йорк, Ukrainian Cultural Centre (Лос-Анджелес), EEP Berlin, Фестиваль Odessa // Batumi, Hybrid Festival (Мадрид) та ін. 

З 2017 року викладає фотографію у Харківській Школі Архітектури (ХША) і тоді ж заснував власну незалежну школу фотографії Chekachkov Photo Academy, яка має на меті створення і розширення мистецької спільноти України. Є членом Української Фотографічної Альтернативи (УФА). Вибрані публікації: Opera magazine (Німеччина), 5.6 magazine (Україна), P3 (Португалія), VASA ProjectBird In Flight.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод