Богдан Волинський, Олег Дроздов. Розмови про архітектуру

520,00
грн.
Книжка «Розмови про архітектуру», написана архітектором Богданом Волинським протягом циклу зустрічей з архітектором Олегом Дроздовим, які відбулися кілька років тому в Харкові, виходить у видавництві ist publishing у лютому 2022 року.

Під жовтою обкладинкою, яка окреслює світловий контур вікна, Дроздов говорить про будинок із садом та міський простір, рельєф і світло, сакральне і профанне, плоть і погоду, ринок, політику і архітектурні конкурси, професійну спільноту і освіту. Питання, що їх обговорюють архітектори, підсумовують перші двадцять років архітектурної практики Дроздова, а також стають спробою поговорити про теми, які далі набувають ваги — у їхніх практиках та архітектурі сьогоднішнього дня.

Олег Дроздов розповідає: «Робота над цією книжкою почалася досить давно, коли виникло бажання підведення проміжних підсумків: різних думок, різних шляхів, якими я і мої колеги йшли в архітектурі протягом першого активного двадцятиріччя. Богдана Волинського зацікавила можливість взятись за такий проєкт й уся повістка, яка обговорюється в книжці, цілковито належить йому. Розмова рухалась як за планом, так і часто виходила на суміжні теми. Для мене персонально ця книжка — можливість замислитись над майбутнім значно більш системно».

Своєю чергою Богдан Волинський розповідає про свою мотивацію: «Я створив цю книгу бо люблю архітектуру і хочу ділитись цим. Текст видається мені важливим із двох причин. По-перше це історія одного з головних героїв сучасної української архітектурної сцени, що не була розказана раніше і тим більше записана. По-друге я зробив список тем таким широким і повним, що книжка стане прекрасним провідником у світ архітектури, для тих, хто із нею не знайомий; а для тих, хто знайомий, послужить чудовим чек-лістом для ревізії власного досвіду».

Про авторів 

Богдан Волинський — архітектор, засновник дизайн-школи «dash!». У 2014 співзасновує свою першу архітектурну практику та ГО «Критичне мислення», що також працює із питаннями професії. За рік створює Дитячу архітектурну школу (зараз дизайн-школа «dash!») та впродовж 2015-2018 працює над запуском Харківської Школи Архітектури. Також працював як столяр, графічний дизайнер, тьютор студентських воркшопів, художник, автор текстів та статей про архітектуру та поезії.

Олег Дроздов — співзасновник, головний архітектор, тьютор Drozdov & Partners,  Харківська школа архітектури, Paragraph. У 1997 заснував архітектурне бюро «Дроздов та партнери». Бюро працює в широкому міжнародному полі (Кореї, Франції, Швейцарії, США, Іспанії, Кувейті) та сповідує критичний артистичний прагматизм. Був куратором українських проєктів на бієнале архітектури в Роттердамі «The Flood» в 2005 році (проєкт «Monisto», що досліджує розвиток прибережної частини Одеси) та московської бієнале архітектури в 2012 (проєкт «Circumstances», який простежує «долі» деяких проєктів бюро). Також курував art project «Terralogia» (Київ, Харків, 2015) та проєкт «Патіологія» (Київ, Харків, 2007), присвячений проблематиці будинку з внутрішнім подвір’ям. У 2011 році став співавтором та критиком семестрового проєкту в Columbia University GSAPP. У 2017 заснував Харківську школу архітектури, першу приватну школу в незалежній Україні. Є ключовим викладачем кафедри техніки та технологій, і фокусується на пошуці нового розуміння тектоніки. Експерт EU mies award.


Команда та деталі видання

Видавництво: ist publishing
Автори: Богдан Волинський, Олег Дроздов
Текст передмови: Борис Філоненко
Фотографії:  Андрій Авдєєнко, Олег Дроздов, Богдан Волинський
Переклад українською: Тетяна Кришталовська
Редакція: Тетяна Кришталовська
Корекція: Олександра Сауляк
Дизайн та верстка: Уляна Биченкова

135x205 мм
136 с.
1500 прим.
Мова: українська
М'яка палітурка
2022
ISBN 978-617-7948-16-1
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод