Катя Лесів. I Love You

630,00
грн.
I Love You— це артбук художниці Каті Лесів про етапи зрілості, а також про повагу до їхнього природного прояву. Документальна фотографічна серія про перетин живих ритмів двох окремих півоній.

«Одного дня я купила у бабусі на ринку білий бутон півонії. Він розкрив свої пелюстки та став пишним і красивим. Пізніше, 24 травня, я купила ще один бутон у тієї ж бабусі і поставила їх поряд у склянки з водою. З кожною наступною годиною перший бутон розкривався все більше, тоді як другий лише починав відкривати свої пелюстки. Через день вони були однаково пишні і красиві, а через два — перша півонія зів'яла, а друга все ще залишалась пишною і красивою», — Катя Лесів.

Артбук здобув спецвідзнаку міжнародної премії Photo–Aperture PhotoBook Awards 2022

Команда та деталі видання

Видавництво: ist publishing
Авторка концепту, фотографій, текстів: Катя Лесів
Переклад з української: Віктор Чорний

200 х 300 мм
28 сторінок
500 прим. (пронумеровані та з підписом авторки)
Мова: англійська
М'яка палітурка
2021

Про авторку

Катя Лесів закінчила НАОМА (спеціальність «Графіка») у 2016 році. У цей-таки рік пройшла авторський курс Павла Макова в IZONE.

Авторка серії артбуків та інсталяцій «Колискова», частина з яких була представлена на персональній виставці в арт-центрі «Я Галерея» у Києві у 2018 році. Серія поповнюється до сьогодні. Авторська книжка I Love You неформально є частиною серії. Артбук «Колискова I» здобув першу премію Dummy Award (видано у «Родовід»), а також посів третє місце в конкурсі «Найкращий книжковий дизайн» у 2018 році та став частиною міжнародного видання 10x10 Photobooks How We See: Photobooks by Woman.

Художниця увійшла в шорт-лист національної премії «Укрсучфото» в номінації «Відкриття року» та є однією з авторів проекту СЕМЕНКО100 (видано у «Лоція»). Брала участь у таких проектах, як Бієнале молодого мистецтва у Києві в складі групи Монтаж (2016), «Чого ви хочете?» спільно з Катею Лібкінд в Port creative hub (2018), «(Ре) Контексти. Історії» в Малій галереї Мистецького Арсеналу (2019), Бієнале молодого мистецтва у Харкові з проектом «В саду Тараса» (2019).

Катя Лесів вивчає тілесні практики (йога, вісцеральний масаж) та Human Design. Великою частиною життя авторки з 2018 року стало материнство. Саме з того часу в її художній практиці стала переважати фотографія.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод