Краудфандингова кампанія «Постійне місце проживання»: видання книжки Сергія Жадана та Павла Макова

Краудфандингова кампанія «Постійне місце проживання»: видання книжки Сергія Жадана та Павла Макова

«Постійне місце проживання» — спільний книжковий проект поета та письменника Сергія Жадана та художника Павла Макова, що вийде друком у видавництві IST Publishing вже у вересні 2020 року.
 
Два автори, що обрали своїм постійним місцем проживання Харків, не були знайомі до 2004 року, проте уважно спостерігали за творчістю один одного. «Те, що робить Маков, його відчуття часу, відчуття простору та міського ландшафту, великою мірою відповідає моєму баченню. Фактично, я роблю щось подібне в літературі, але іншими засобами», — говорить Сергій Жадан. «Постійне місце проживання» об'єднує візуальну і текстуальну складові, що представлені вибраними поезіями Сергія Жадана та графікою Павла Макова.
 
Це видання — спроба переглянути 27 років присутності в Харкові крізь оптику авторів. У книжці читач є третім співучасником створення сенсів, тож видання стає простором власної свободи, так званим «відкритим текстом», що запрошує до знайомства.
 
Дизайн книжки буде вирішено у зручному мінімалістичному форматі. Відтак до збірки можна буде постійно звертатись, брати з собою на прогулянки містом або у подорожі. Видання супроводжуватиметься низкою культурних подій, серед яких зустрічі з авторами проекту та презентації книги у державних музеях і університетах України.
 
Якщо ми зберемо 80 тисяч гривень на Спільнокошті, то фонд Відродження подвоїть зібрані кошти, щоб видання цієї книжки стало можливим.