Культура в підмурках громадянського суспільства. Презентація збірки Паскаля Ґілена та Тайса Ляйстера

Культура в підмурках громадянського суспільства. Презентація збірки Паскаля Ґілена та Тайса Ляйстера

Культура у підмурках громадянського суспільства — друга книга серії Small Run Books, що об’єднала дві статті, написані Паскалем Ґіленом та Тайсом Ляйстером у співавторстві.

Чи можлива сучасна Європа без культури? Що тримає суспільство в гармонійному співіснуванні, коли в ньому існує велика кількість самостійних культурних гравців? Як досвід сучасного мистецтва впливає на громадську дію? Ці та інші питання порушують автори збірки.

Презентація книги відбудеться за участі Паскаля Ґілена (Бельгія) з послідовний перекладом українською від Катерини Поправки та за підтримки Flanders Literature та Посольства Бельгії в Україні.

Переклад статей авторів, що увійшли до збірки, українською мовою здійснено Ярославою Стріхою.

Паскаль Ґілен — соціолог мистецтва, професор соціології культури в Дослідницькому інституті мистецтв в Антверпені (ARIA), керівник дослідницького центру «Мистецтво в суспільстві» Університету Ґронінґена (Нідерланди). У 2016 році Паскаль Ґілен створив міждисциплінарне відділення Culture Commons Quest Office, де досліджує умови художньої роботи в різних міських контекстах. У цьому ж відділенні Ґілен співпрацює з Тайсом Ляйстером — доцентом кафедри мистецтв, культури та медіа-досліджень в Університеті Ґронінґена.

Мистецький Арсенал (Зал УВК)

3.06.2018

18:00 — 19:30