«Щасливі падіння» Євгенії Бєлорусець: презентація книжки та акторські читанні на автостанції Поділ у Києві

«Щасливі падіння» Євгенії Бєлорусець: презентація книжки та акторські читанні на автостанції Поділ у Києві

Акторські читання та презентація книги Євгенії Бєлорусець “Щасливі падіння” відбудеться на автостанції Поділ (Київ, вул. Нижній Вал, 15А) 4 листопада о 18:00

За участю драматурга Дмитра Левицького (Київ), літературного перекладача та редактора книги Тетяни Баскакової (Москва), у ролі критика виступить український перекладач, філософ, культуролог і публіцист, Андрій Рєпа (Київ / Черкаси), в ролі людини, що дивиться у суть того, що відбувається — український фотограф і засновнк фотошколи документальної фотографії, Віктор Марущенко (Київ), в ролі автора книги — художниця і письменниця, Євгенія Бєлорусець. Книгу буде представляти Катерина Носко (видавництво IST Publishing).

Презентація та акторські читання відбудуться в рамках паралельної програми Донбаських студій фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Під час презентації можна буде почути фрагменти книги та взяти участь у її сюжетах.

У фокусі текстів цієї книги — історії жінок, що вважають себе свідками власного життя і «великої історії», що змусила їх почати подорож, змінити біографію, прочитання дійсності, місце проживання і часто — сприйняття реальності.

Сюжети пов'язані з фантастичними мареннями героїнь, що розвиваються на тлі травматичних подій в Україні, вплив яких читач знаходить у фрагментах розмов, життєвих досвідах та повсякденних ситуаціях.

Поєднання авторського тексту та зображення є характерною ознакою художньої практики Євгенії Бєлорусець. «Щасливі падіння» — місце співіснування фотографічних історій та текстових сюжетних ліній, де вони переплітаються як різні типи мовлення.

Презентація та акторські читання проходять в рамках проекту «Знайдені голоси», здійсненого при підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини.

Під час презентацій сюжети будуть коментувати гості, запрошені автором та видавництвом.

За участю акторів: Марії Бруні та Акмала Гурєзова

Вхід вільний

18.00

Зал очікування Автостанції Поділ

Нижній Вал, 15А, Київ