Клуб книжкових амбасадорів від IST Publishing

Клуб книжкових амбасадорів від IST Publishing

Команда IST Publishing хоче підтримувати одне одного у час невизначеності. Віримо, що важливим залишається збереження та зміцнення нашої спільноти однодумців. За три роки активної роботи у IST з'явилось багато друзів та людей, що підтримують діяльність видавництва, в основі якої не лише публікація та дистрибуція книжок, а ще й формування контексту для обговорення цих книг, проведення освітніх програм, підтримка здорового культурного ландшафту, робота з нішевими, але критично важливими темами на межі мистецтва, громадянського суспільства та публічного простору.


Пандемія створює обмеження для нашого з вами звичного функціонування. Втім на цьому етапі у нас є наснага працювати з тими, хто переконаний у важливості книговидання та культури.


Ми оголошуємо OPEN CALL для усіх охочих, для тих, хто прагне дізнатись більше про життя малих видавництв, як ми готуємо книжки, працюємо з авторами, перекладачами, дизайнерами та іншими учасниками книговидання.


Клуб книжкових амбасадорів для тих, хто має потужну мотивацію та готовий передавати свій ентузіазм іншим.


У клубу немає часових обмежень. Є кількагодинні закриті зустрічі раз на місяць з усіма його учасниками. Ви можете вільно лишити клуб, однак ми налаштовані на створення довгострокових стосунків, яких так не вистачає у наші часи.


Максимальна кількість учасників Клубу, не враховуючи команду IST: 6 людей


Що ви отримуєте:


  • Зустрічі раз на місяць з командою IST у Києві та іншими представниками культурного та книговидавничого секторів
  • Команда IST розповідає про те, як працює зі своїми проектами, ділиться досвідом закордонних стажувань, функціонуванням книжкового ринку, можливостями для виданням книжок, роботою із закордонними авторами
  • Участь у житті видавництва, зокрема, фестивалях, публічних подіях. Усі плани та можливості обговорюватимемо окремо, щоб усім було зручно, корисно та цікаво
  • Нетворкінг, вино, спільні вечері після кожної зустрічі

Що треба для цього зробити:

  • Написати мотиваційний лист, у якому вказати які книжки IST ви вже прочитали, лишити своє враження від цього досвіду та запропонувати будь-яку книгу, яку б ви хотіли потенційно бачити у видавничій програмі IST
  • Підготувати коротке CV та лінки на свої акаунти у соціальних мережах

Пишіть нам на publishingist@gmail.com

Після цього протягом тижня комада IST знайомиться з усіма листами та за тиждень опублікує прізвища 6 учасників та учасниць Клубу, яким буде надіслана інформація про подальші дії та план заходів.


Дедлайн прийому заявок: 28 квітня


Стань частиною життя видавництва

Дізнайся як видати книжку

Знайомся з учасниками книжкового сектору

Відчуй себе причетним до розвитку видавничої справи

Приєднуйся до нетворкінгу та вечерь у колі команди IST