ist publishing презентує свої видання на найбільшій книжковій події року – Франкфуртському фестивалі 2022

ist publishing презентує свої видання на найбільшій книжковій події року – Франкфуртському фестивалі 2022

Видавництво вперше куруватиме у “Артбук секції” книжкової виставки колективний стенд, що представить мистецькі та візуальні книжки українських видавців. 

Серед учасників стенду: ist publishing, Довженко-Центр, Родовід, Артбук, Booksha, MOKSOP, Understructures.

Впродовж 19-23 жовтня Frankfurter Buchmesse 2022 вчергове стане платформою, що об’єднає ключових гравців міжнародної книжкової галузі, авторів бестселерів і шанувальників культури з усього світу під темою “Translate. Transfer. Transform”. Цього річний фокус покликаний розглянути переклад в усіх його аспектах та багатстві. Адже ідеї, теми та тексти потрібно перекладати знову і знову: на інші мови, на інші медіа, на інші контексти, на нове мислення. 

“Цьогоріч впродовж воєнного стану ми відчуваємо ще більшу відповідальність за представлення українських видань у центрі міжнародної видавничої галузі. Для нас взяти участь у Франкфуртській виставці – це голосно заявити про книжкову сферу в Україні, зокрема, нішеву її частину – мистецькі видання. Ідея колективного стенду для нас з самого початку була про солідарність та спільне представлення тих меседжів та контекстів, які завдяки універсальній мові мистецтва не потребують перекладу. Але тим не менш, повинні бути висвітлені, обговорені та осмислені. Ми вдячні Франкфуртському ярмарку за цю можливість”, –  коментують участь у фестивалі Катерина Носко та Настя Леонова, видавчині ist publishing. 

Крім цього, видавчині модеруватимуть події, присвячені українському книжковому дизайну та артбукам на національному стенді, організованому Українським інститутом книги.

Щодо видавництв з інших країн, то в онлайн-каталозі Frankfurter Buchmesse 2022  відомо про участі таких всесвітньо відомих книжкових гігантів, як Penguin Random House, Hachette, Taylor & Francis, Simon & Schuster та багатьох інших.

Кураторки стенду: Катерина Носко та Настя Леонова, видавчині у ist publishing.
Виставкова зала: Art Books / Art / Design
Місце: Hall / Booth 3.1/K112

За додатковою інформацією звертайтеся до видавництва:
team@istpublishing.org