Мистецька бібліотека — муніципальний проект у Львові, що курує ist publishing

Мистецька бібліотека — муніципальний проект у Львові, що курує ist publishing

Запрошуємо до Мистецької бібліотеки —  міської культурної інституції   нового формату, що займається осмисленням, колекціонуванням, висвітленням та визнанням мистецької літератури, артбуків, фотокниг, самвидавів, зінів та лімітованих художніх видань.

Мистецька бібліотека належить до мережі міських публічних бібліотек — Львівської муніципальної бібліотеки. У просторі представлена широка колекція книг і періодичних публікацій у полі сучасного мистецтва, архітектури, дизайну, фотографії, теорії та історії мистецтва та суміжних дисциплін. Окрім цього, до репертуару бібліотеки належать публікації української та світової художньої літератури та дитячі видання про мистецтво. Окремим фокусом є артбуки та виняткові мистецькі видання. Багатофункціональний простір у центрі Львова поєднує унікальну колекцію книг, читальну залу, лекторій, коворкінг, виставковий простір, кав'ярню та майстерню.

Формування колекції та кураторська програма Мистецької бібліотеки здійснюється спільно з командою незалежного українського видавництва ist pubishing. Серія публічних заходів розгортається навколо тем зі створення та історії розвитку книги як витвору мистецтва. Діяльність бібліотеки включає виставки, лекції, читання та майстер-класи з провідними експертами з цій галузі.


Більше про МБ ви можете дізнатися на сайті mystetskabiblioteka.org.


Основний фокус нашоі команди зараз спрямовано на поповнення колекції бібліотеки. Ви можете долучитися до цього процесу і надіслати книги, заповнивши гугл-форму за посиланням