Портфоліо-ревю: BOOK CHAMPIONS WEEKEND

Портфоліо-ревю: BOOK CHAMPIONS WEEKEND

BOOK CHAMPIONS Portfolio review


29.08.21

11:00 — 14:00

Kooperativ (5 поверх)


Бажаєте отримати різнобічний фідбек про свій проект? Збираєте матеріали довгий час, але не знаєте як оформити це в одну серію? Або розмірковуєте над ідеєю власної фотокниги/артбуку/зіну, але геть не зрозуміло, з чого почати?


У рамках фестивалю BOOK CHAMPIONS WEEKEND відбудеться серія портфоліо-ревю для фотографів, ілюстраторів і графічних дизайнерів, які планують оформити свої проекти у книгу. 


Впродовж 25-ти хвилинних сесій, ви можете показати свої роботи, що потребують доопрацювання, представити ідею створення або макет майбутньої книжки для отримання професійного коментаря та рекомендацій. Незалежно від того, чи демонструєте ви завершену художню роботу, чи шукаєте зворотного зв’язку щодо незакінченого проекту, зустрічі з експертами дадуть вам поради для продовження своєї художньої практики, вказівки щодо специфіки вашого проекту. А також це чудова можливість для нетворкінгу.


Для кого:

До участі запрошуються студенти, початківці і професійні художники, фотографи, дизайнери й ілюстратори, що потребують професійної поради для створення / продовження своїх проектів, а також навігації в розробці та створенні своєї авторської книги.


Формат портфоліо-ревю:

— Ви обираєте вільний час для запису на сесію з експертом у проміжку між 11.00 і 14.00

— Зустріч з експертом триває 25 хвилин

— Участники презентують свої проекти з рецензентам на двадцяти п'яти хвилинних зустрічах один на один

— Ви можете презентувати свої роботи як в надрукованому, так і в електронному вигляді. У такому випадку вам буде необхідний ваш особистий планшет або комп’ютер

— Ви можете обрати не більше двох експертів для отримання зворотного зв’язку


Вартість ревю за ціною вхідного квитка на фестиваль: https://concert.ua/uk/event/book-champions-weekend

Обрати ревюера та записатись до нього/неї на сесію можна за посиланням:

https://forms.gle/sXtFaLvimoPjkt8N9

Експерти-рев’юери:


Марк Невілл — фотограф іментор, народився в Лондоні в 1966 році, живе і працює в Києві. Закінчив Університет Goldsmiths в Лондоні та Rijksakademie, Амстердам. У 2017 році був номінований на Пулітцерівську премію за серію “Here Is London”. Виставки Невілла були представлені в Tate Britain; Haus der Kunst, Мюнхен; Jeu de Paume, Париж та ін. Його монографія "Fancy Pictures", що вийшла у видавництві Steidl, була номінована на "Книгу року" на церемонії вручення премії Paris Photo–Aperture Foundation Photobook Awards у 2017 році, а його остання книга "Parade" була номінована на премію Deutsche Börse Photography Foundation Prize 2020


Ігор Чекачков — фотограф, педагог. Свою кар'єру починав як фотожурналіст: його роботи були опубліковані в Forbes, National Geographic, The Guardian, Le Monde, Wirtschafts Wochesince, Forbes, Bird In Flight і ін. У своїй художній практиці Чекачков досліджує межі між публічним та інтимним просторами, а також різні комп’ютерні алгоритми та їх вплив на фотографію. Його роботи були представлені на численних виставках і фестивалях, серед яких: La Quitreme Image (Париж), Galerie Claude Samuel (Париж), Ukrainian Museum (Нью-Йорк, Ukrainian Cultural Centre (Лос Анджелес), EEP Berlin, Фестиваль Odessa // Batumi, Hybrid Festival (Мадрид) і ін.
З 2017 року викладає фотографію у Харківській Школі Архітектури (ХША), а також Chekachkov Photo Academy, яка має на меті створення і розширення мистецької спільноти України. Є членом Української Фотографічної Альтернативи (УФА).


Альона Соломадіна —дизайнерка та дослідниця, у професійному портфелі якої чимало проєктів, створених для українських культурних інституцій, зокрема, PinchukArtCentre, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.  Альона спільно з Уляною Биченковою та Нікою Кудіновою (У, Н,А колектив) виступила автором-упорядником дебютної книги «Знак. Українські товарні знаки 1960-80-х років», виданої разом з IST Publishing. 


Сергій Майдуков працює ілюстратором з 2011 року. Його клієнтами є Google, Adobe, Британська королівська академія танцю, Київський центральний універмаг та інші бренди та корпорації. Автор співпрацює з закордонними журналами та засобами масової інформації, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times та іншими. Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема, «Розстріляне відродження» (Основи), «2001: A Space Odyssey» (Moppet Books). Окремі його ілюстрації знаходяться в Бібліотеці Конгресу (США). Роботи Майдукова були відзначені 3x3 Mag, AIGA The Eye on Design та потрапили у лонг-лист The AOI. З 2015 року Майдуков курує регулярні майстер-класи з ілюстрації. Ілюстрації Майдукова виставлялись у Києві, Берліні, Гонконгу та Парижі. У 2021 році він видав свою першу авторську книгу KYIV by Sergiy Maidukov.  


Будь ласка, приходьте на сесії вчасно.