Your Art x IST Publishing: перший друкований номер журналу про українське мистецтво виходить у жовтні 2020

Your Art x IST Publishing: перший друкований номер журналу про українське мистецтво виходить у жовтні 2020

Онлайн медіа про мистецтво Your Art у партнерстві з незалежним видавництвом IST Publishing видають перший друкований номер журналу восени 2020 року

Видання покликане зафіксувати усе те важливе, що хвилювало суспільство і формувало культурний контекст у 2019 та 2020 роках, зібравши під однією обкладинкою 24 обраних колонок та інтерв’ю про українське мистецтво та тенденції останніх років. 

Тексти присвячені темам екології, епосі антропоцену, декомунізаційним процесам, феміністичному руху, квір-мистецтву та українському кіно. До книжки увійшли раніше не опубліковані інтерв’ю з художницею Катею Лібкінд, кураторками Марією Ланько та Лізаветою Герман, мистецтвознавицею Євгенією Моляр та іншими культурними діячами та діячками, а також колонки мистецтвознавиці Асі Баздирєвої про тенденції 2019 року, кураторки Лесі Кульчинської про феміністичний проєкт «Печера золотої троянди» та критика Олексія Кучанського про одну з головних прем’єр 2020 року — дебютний фільм «Зарваниця» Яреми Малащука та Романа Хімея.

«Наш читач — і ми завжди на цьому наголошуємо — це не людина з художньою освітою чи бекґраундом. Ми робимо проєкт про мистецтво для всіх, і це головний меседж, який несе Your Art — це ваше мистецтво», — говорить Настя Калита, головна редакторка медіа Your Art. 

Дизайном цього номеру розробила Альона Соломадіна, яка відома своєю роботою над мистецькими виданнями, що стали вже культовими в Україні. 

Першим вийде лімітований наклад журналу із жикле. Замовити можна на сайті Your Art.

Основний наклад можна буде придбати на сайті IST Publishing з 29 жовтня 2020 року.