Мистецтво
LAST SUPPER BEFORE THE WAR
LAST SUPPER BEFORE THE WAR
LAST SUPPER BEFORE THE WAR
LAST SUPPER BEFORE THE WAR
LAST SUPPER BEFORE THE WAR
LAST SUPPER BEFORE THE WAR

Деталі

24 с.
300 прим., друге видання
Мова: англійська
М'яка палітурка
2022
ISBN 978-617-7948-19-2

LAST SUPPER BEFORE THE WAR

130
Немає в наявності

Передзамовлення на зін триває до 15 липня 2022 року

last supper before the war — зін, створений для виставки War, what is it good for, absolutely nothing… в Galerie Laroche/Joncas (Монреаль, Канада), на запрошення художника Крейга Леонарда (Craig Leonard).

Коли наприкінці квітня Крейг запропонував видавництву ist publishing розповісти про війну, ми обговорювали різні способи оповіді, які були б своєчасними, відкритими для міжнародного кола читачок і читачів та достатньо точними у деталях. Так об'єднавчим сюжетом зіну стала згадка про зустріч: в ніч з 20-го на 21-е лютого Ліза Білецька запросила друзів на першу передвоєнну вечерю, яка також стала останньою. Після 24 лютого спілкування перейшло в месенджери, а роботи й тексти стали доступними через пости в соціальних мережах.

Фактично, зін зібрав обрані дописи й публікації авторок і авторів так само, як тоді вони самі зібралися навколо столу — Ася Баздирєва, Ліза Білецька, Катя Бучацька, Катя Лібкінд, Філіп Оленик, Станіслав Туріна та Борис Філоненко (в ролі упорядника зіну).

Тексти і художні твори говорять про плинні досвіди перших місяців війни, пошуки мови, якою ці досвіди можуть бути виражені (від архівних робіт і редімейдів до теоретичної статті про подвійну колонізацію України-як-території), про нові режими бачення та способи говоріння про цивільне життя всередині війни.

Команда

Видавництво: ist publishing
Автор ідеї, упорядник, тексти: Борис Філоненко
Автори та авторки: Ася Баздирєва, Ліза Білецька, Катя Бучацька, Катя Лібкінд, Філіп Оленик, Станіслав Туріна, Борис Філоненко
Корекція: Крейг Леонард
Дизайн та верстка: Діма Фролов
Друк: Коло

Перше видання створено на пропозицію Крейга Леонарда (Craig Leonard) для Galerie Laroche/Joncas (Монреаль, Канада). Усі гроші від продажу першого накладу у Канаді будуть перераховані ist publishing на підтримку діяльності.