Мистецтво
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ

Деталі

528 с.
500 прим.
Мови: українська та англійська
М'яка обкладинка
2024

ISBN 978-617-7948-32-1ПЕРЕД МАЙБУТНІМ

1 600
Є в наявності

 Перед майбутнім

—Павільйон України на 18-й Бієнале архітектури у Венеції. 


Before the Future / Перед майбутнім знаменує повернення Павільйону України на Бієнале архітектури 2023 після дев'ятирічної перерви. Однойменний каталог містить тексти та зображення від кураторів і колективів, а також додаткові статті та есеї, які розширюють дискусії, ініційовані в рамках проєкту.


Вкриті травою земляні фортифікаційні споруди в Джардіні та темне, замкнуте укриття в Арсеналі стали просторами для взаємодії, де українські архітекторки і архітектори разом з практикинями і практиками з інших галузей представляють спільні висловлювання про те, як розповідати історії під час війни, про цінність колективних дій перед обличчям загрози, про різноманітні теми, які об'єднують архітекторок/ів в Україні сьогодні, про запитання, які необхідно ставити сьогодні, перед майбутнім. 


Впродовж чотирьох місяців п'ять тимчасових колективів представляють програму змінних виставок в обох локаціях Павільйону –– про відбудову, екологію, турботу, комеморацію та майбутнє. Ці виставки постали з українського контексту і залучають широке поле учасників з метою створення просторів і діалогів, що сприяють взаєморозумінню. 


Команда


Видавництво: ist publishing

Кураторський колектив: Ірина Мірошникова, Олексій Петров, Борис Філоненко

Упорядники: Олексій Петров, Катерина Улянова

Автори текстів: Нікіта Бєлокопитов, Олексій Биков, Артем Борисов, Дар’я Боровик, Олександр Бурлака, Олексій Василюк, Юлія Голюк, Іван Грабко, Дмитро Гурін, Ніна Диренко, Анна Доброва, Оксана Довгополова, Уляна Джурляк, Аня Колишко, Дана (Богдана) Косміна, Саша Курмаз, Богдан Кученко, Наталія Мисак, Ірина Мірошникова, Іван Мойсієнко, Антон Олійник, Олена Орап, Олексій Пахомов, Марія Пахомова, Анна Пашинська, Таня Пашинська, Олексій Петров, Дарина Пирогова, Даша Подольцева, Іван Протасов, Олександра Сахарук, Катерина Семенюк, Вадим Сідаш, Борис Філоненко, Дарця Цимбалюк, Олена Щепелева, Прикарпатський театр, Центр просторових технологій (ЦПТ), commercial public art (Світланка Конопльова, Борис Медведик)

Фото на обкладинці: Саша Курмаз

Візуальна айдентика: Fedoriv marketing ↺ innovations

Дизайн та верстка: Остап Ящук

Переклад з української англійською: Ірина Курганська, Мар’яна Матвейчук, Марія Правда

Редактор англійськомовних текстів: Клеменс Пул

Редакторки українськомовних текстів: Ірина Курганська, Олександра Сауляк, Дарина Важинська, Вікторія Беркут

Корекція англійською: Ірина Курганська

Корекція українською: Вікторія Беркут