Мистецтво
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
ПЕРЕД МАЙБУТНІМ

Деталі

300 с.
500 прим.
Мови: українська та англійська
М'яка палітурка
2024

ISBN 978-617-7948-32-1ПЕРЕД МАЙБУТНІМ

1 450
1 600
Попереднє замовлення

Попередній продаж триває до 1 грудня 2023 року

Вихід каталогу переноситься орієнтовно на квітень 2024 року


 Перед майбутнім

—Павільйон України на 18-й Бієнале архітектури у Венеції. 


Before the Future / Перед майбутнім знаменує повернення Павільйону України на Бієнале архітектури 2023 після дев'ятирічної перерви. Однойменний каталог містить тексти та зображення від кураторів і колективів, а також додаткові статті та есеї, які розширюють дискусії, ініційовані в рамках проєкту.


Вкриті травою земляні фортифікаційні споруди в Джардіні та темне, замкнуте укриття в Арсеналі стали просторами для взаємодії, де українські архітекторки і архітектори разом з практикинями і практиками з інших галузей представляють спільні висловлювання про те, як розповідати історії під час війни, про цінність колективних дій перед обличчям загрози, про різноманітні теми, які об'єднують архітекторок/ів в Україні сьогодні, про запитання, які необхідно ставити сьогодні, перед майбутнім. 


Впродовж чотирьох місяців п'ять тимчасових колективів представляють програму змінних виставок в обох локаціях Павільйону –– про відбудову, екологію, турботу, комеморацію та майбутнє. Ці виставки постали з українського контексту і залучають широке поле учасників з метою створення просторів і діалогів, що сприяють взаєморозумінню. 


Команда


Видавництво: ist publishing

Кураторський колектив: Ірина Мірошникова, Олексій Петров, Борис Філоненко

Упорядники: Олексій Петров, Катерина Улянова

Автори текстів: Артем Борисов, Олексій Василюк, Богдан Кученко, Наталя Мисак, Іван Мойсієнко, Естефанія Момпеан Ботіас, Євгенія Бєлорусець, Єлена Орап, Дарʼя Цимбалюк, Олена Щепелева, а також колективні тексти учасниць і учасників та кураторського колективу. 

Візуальна айдентика: Fedoriv marketing ↺ innovations

Дизайн та верстка: Остап Ящук

Переклад з англійської українською: Ірина Курганська

Редактор англомовних текстів: Клеменс Пул

Фото на обкладинці: Саша Курмаз

Літературна редакція: Ірина Курганська

Корекція: Вікторія Беркут