Last Supper Before the War

130,00
грн.
last supper before the war — зін, створений для виставки War, what is it good for, absolutely nothing… в Galerie Laroche/Joncas (Монреаль, Канада), на запрошення художника Крейга Леонарда (Craig Leonard).

Коли наприкінці квітня Крейг запропонував видавництву ist publishing розповісти про війну, ми обговорювали різні способи оповіді, які були б своєчасними, відкритими для міжнародного кола читачок і читачів та достатньо точними у деталях. Так об'єднавчим сюжетом зіну стала згадка про зустріч: в ніч з 20-го на 21-е лютого Ліза Білецька запросила друзів на першу передвоєнну вечерю, яка також стала останньою. Після 24 лютого спілкування перейшло в месенджери, а роботи й тексти стали доступними через пости в соціальних мережах.

Фактично, зін зібрав обрані дописи й публікації авторок і авторів так само, як тоді вони самі зібралися навколо столу — Ася Баздирєва, Ліза Білецька, Катя Бучацька, Катя Лібкінд, Філіп Оленик, Станіслав Туріна та Борис Філоненко (в ролі упорядника зіну).

Тексти і художні твори говорять про плинні досвіди перших місяців війни, пошуки мови, якою ці досвіди можуть бути виражені (від архівних робіт і редімейдів до теоретичної статті про подвійну колонізацію України-як-території), про нові режими бачення та способи говоріння про цивільне життя всередині війни.

Команда та деталі видання

Видавництво: ist publishing
Автор ідеї, упорядник, тексти: Борис Філоненко
Автори та авторки: Ася Баздирєва, Ліза Білецька, Катя Бучацька, Катя Лібкінд, Філіп Оленик, Станіслав Туріна, Борис Філоненко
Корекція: Крейг Леонард
Дизайн та верстка: Діма Фролов
Друк: Коло

Перше видання створено на пропозицію Крейга Леонарда (Craig Leonard) для Galerie Laroche/Joncas (Монреаль, Канада). Усі гроші від продажу першого накладу у Канаді будуть перераховані ist publishing на підтримку діяльності.

24 с.
300 прим., друге видання
Мова: англійська
М'яка палітурка
2022
ISBN 978-617-7948-19-2
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш номер телефону
Поштова адреса, на яку буде доставлено посилку або місто та відділення Нової Пошти
М. Київ, Вул. Богдана Хмельницького 1, кв. 1
Якщо в вас є коментар, залиште його тут
Доставка
Оберіть бажаний спосіб доставки
  • Доставка здійснюється за рахунок покупця відповідно до тарифів поштового оператора
  • При замовленні від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна
Промокод