Презентація нового видання — каталогу Павільйону України на 18-ій Бієнале архітектури в Венеції.

Презентація нового видання — каталогу Павільйону України на 18-ій Бієнале архітектури в Венеції.

Видавництво ist publishing продовжує співпрацю з командами Павільйону України на Венеційській бієнале і 6 травня о 19:00 в книгарні «Сенс на Хрещатику» презентує нове видання — каталог Павільйону України на 18-ій Бієнале архітектури в Венеції.


У 2023 році український проєкт був представлений на Бієнале архітектури після дев’яти років відсутності. «Перед майбутнім», курований Іриною Мірошниковою, Олексієм Петровим і Борисом Філоненком, — це проєкт у розвитку, що відбувався протягом восьми місяців на двох локаціях Бієнале та представив п’ять змінних виставок, розроблених новоствореними колективами архітекторок і архітекторів, а також професіоналів з інших сфер, — про відбудову, комеморацію, екологію, турботу та майбутнє.


Каталог «Перед майбутнім», упорядкований Олексієм Петровим і Катериною Уляновою, зібраний у велику книгу дизайнером Остапом Ящуком, є розширеною версією всіх виставок павільйону 2023 року, а також архівує процеси розробки двох локацій. Архітектура Змієвих валів, укриття, маскувальна сітка, розмінування, меморіали, місця безпеки й турботи, демонстрації за збереження українських міст та за цінності найближчого майбутнього — ключові фокуси уваги, які досліджували та репрезентували учасниці й учасники проєкту. Презентація книжки відбудеться за модерації Іншої Освіти та пройде в форматі питань-відповідей.