Мистецтво
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU
КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU

Деталі

200 х 300 мм
28 сторінок
500 прим. (пронумеровані та з підписом авторки)
Мова: англійська
М'яка палітурка
2021

КАТЯ ЛЕСІВ. I LOVE YOU

830
Є в наявності

I Love You — це артбук художниці Каті Лесів про етапи зрілості, а також про повагу до їхнього природного прояву. Документальна фотографічна серія про перетин живих ритмів двох окремих півоній.

«Одного дня я купила у бабусі на ринку білий бутон півонії. Він розкрив свої пелюстки та став пишним і красивим. Пізніше, 24 травня, я купила ще один бутон у тієї ж бабусі і поставила їх поряд у склянки з водою. З кожною наступною годиною перший бутон розкривався все більше, тоді як другий лише починав відкривати свої пелюстки. Через день вони були однаково пишні і красиві, а через два — перша півонія зів'яла, а друга все ще залишалась пишною і красивою», — Катя Лесів.


Рецензії, інтерв’ю, огляди та відгуки на артбук "I Love You":

Катя Лесів: «Для мене ухвалювати рішення з відчуття любові, а не страху — це певне формулювання свободи» — Support Your Art

I LOVE YOU: Katya Lesiv in conversation with Kateryna Nosko — Blok Magazine

Льоля Гольдштейн, Півонії як люди: Проєкт про квіти, життя і смерть — Bird in FlightКоманда

Видавництво: ist publishing
Авторка концепту, фотографій, текстів: Катя Лесів
Переклад з української: Віктор Чорний


Про авторку

Катя Лесів закінчила НАОМА (спеціальність «Графіка») у 2016 році. У цей-таки рік пройшла авторський курс Павла Макова в IZONE.

Авторка серії артбуків та інсталяцій «Колискова», частина з яких була представлена на персональній виставці в арт-центрі «Я Галерея» у Києві у 2018 році. Серія поповнюється до сьогодні. Авторська книжка I Love You неформально є частиною серії. Артбук «Колискова I» здобув першу премію Dummy Award (видано у «Родовід»), а також посів третє місце в конкурсі «Найкращий книжковий дизайн» у 2018 році та став частиною міжнародного видання 10x10 Photobooks How We See: Photobooks by Woman.

Художниця увійшла в шорт-лист національної премії «Укрсучфото» в номінації «Відкриття року» та є однією з авторів проекту СЕМЕНКО100 (видано у «Лоція»). Брала участь у таких проектах, як Бієнале молодого мистецтва у Києві в складі групи Монтаж (2016), «Чого ви хочете?» спільно з Катею Лібкінд в Port creative hub (2018), «(Ре) Контексти. Історії» в Малій галереї Мистецького Арсеналу (2019), Бієнале молодого мистецтва у Харкові з проектом «В саду Тараса» (2019).

Катя Лесів вивчає тілесні практики (йога, вісцеральний масаж) та Human Design. Великою частиною життя авторки з 2018 року стало материнство. Саме з того часу в її художній практиці стала переважати фотографія.