Без міжнародної доставки
SAINTS. Sasha Maslov
SAINTS. Sasha Maslov
SAINTS. Sasha Maslov
SAINTS. Sasha Maslov
SAINTS. Sasha Maslov
SAINTS. Sasha Maslov

Деталі

311 с. 

235 x 311 мм

~1,8 кг

3500 прим.

Тверда  палітурка, суперобкладинка 

Мова: англійська 

2024

ISBN 978-617-7948-46-8SAINTS. Sasha Maslov

2 500
Попереднє замовлення

Попередній продаж триває до 1 липня 2024 року

ДОСТАВКА ВИДАННЯ МОЖЛИВА ТІЛЬКИ УКРАЇНОЮ. 

Через технічні обмеження сайту просимо оформлювати купівлю цього видання окремим замовленням.

Міжнародна доставка можлива тільки через оформлення замовлення  на сайті Saint Javelin.


SAINTS — фотокнига Саші Маслова, у якій він документує історії людей під час повномасштабної війни Росії проти України 2022–2023 років. Маслов говорить про нове розуміння святості та самопожертви, яке трансформувалося протягом 10 років війни.


Видання містить понад 100 світлин та історій людей, які служать у Збройних силах України, волонтерять і щодня виконують свою роботу для захисту держави. Багато героїв і героїнь цих історій загинули або вважаються зниклими безвісти, тому фотокнига виконує символічну роль — вшановує життя втрачені та врятовані.


До створення фотокниги долучені канадсько-українська компанія Saint Javelin та незалежне українське видавництво ist publishing.


«Ця книга про особисту жертовність людей, які вирішили протистояти жорстокому і варварському вторгненню, що відбувається в Європі в ХХІ столітті на очах у всього світу», — розповідає Саша Маслов. 


«Після повномасштабного вторгнення наше видавництво ретельно переглянуло свою видавничу програму, зосередившись на книжках, що фіксують та допомагають проаналізувати українській і міжнародній авдиторії сьогоднішні події. Фотокнига SAINTS Саші Маслова є саме такою. Зібравши понад 100 зображень та історій, Саша Маслов та Настя Станко говорять про мужність, жертовність і невблаганну рішучість людей, що відіграють і відіграли важливу роль у російсько-українській війні, ухоплюючи суть святості серед боротьби. Видана у співпраці з Saint Javelin, ця фотокнига вшановує тих, хто загинув, водночас відзначає стійкість тих, хто переживає трагічні події саме зараз», — Анастасія Леонова, співзасновниця видавництва ist publishing.


«Saint Javelin був відомий мемами та жартами, але ми хотіли створити більш серйозний, документальний проєкт, щоб розповісти історії людей, які захищають Україну. Коли Саша Маслов звернувся до нас зі своєю концепцією фотокниги, ми одразу зрозуміли, що це виняткова ідея, і не вагаючись сказали так», — Крістіан Борис, засновник Saint Javelin. 


30% чистого прибутку від продажу книги на сайті Saint Javelin будуть спрямовані на закупівлю тактичного медичного обладнання для ЗСУ за ініціативою Світового Конґресу Українців Unite with Ukraine.


Саша Маслов — український фотограф, який знімає для The New York Times, New York Magazine, Wall Street Journal Magazine, автор фотокниг Ukrainian Railroad Ladies (2020, Основи), Veterans: Faces of World War II (2017, Princeton Architectural Press) та Portrait Assignment (самвидав). 


Команда


Видавництво: ist publishing

Фотографії: Саша Маслов

Тексти: Настя Станко

Верстка: Катерина Большакова

Редакція та корекція: Ірина Курганська, Саша Маслов

Літературна редакція: Зоя Тернер

Продюсерка: Валерія Гусєва

Диджитал-менеджер: Ярослав Урбан

Команда Saint Javelin: Кристіан Борис, Люк Дашко, Борис Гончар, Юлія Тимошенко, Віолетта Петрова