Онлайн презентація українського перекладу книжки Ганса Ульриха Ґумбрехта «Продукування присутності. Що значення не може передати»

Онлайн презентація українського перекладу книжки Ганса Ульриха Ґумбрехта «Продукування присутності. Що значення не може передати»

Незалежне видавництво IST Publishing та культурна фундація «Міжвухами» запрошують на онлайн презентацію першого українського перекладу фундаментальної праці провідного філософа сучасності Ганса Ульриха Ґумбрехта «Продукування присутності. Що значення не може передати»

Автор приєднається до події в режимі онлайн, розповість про особливості українського видання, візьме участь в тематичній дискусії та відповість на питання глядачів трансляції в серії Q&A.

Посилання на презентацію буде опубліковане у події у facebook

Також згодом буде викладено відео-запис презентації.

В обговоренні релізу візьмуть участь спеціально запрошені гості — Олександр Філоненко, доктор філософських наук, викладач та академік Амброзіанської академії (Мілан) та перекладач книги Іван Іващенко. Модератором зустрічі виступить Євген Гальона, доктор філософських наук (Університет Еморі, Аталанта, США).

Мова зустрічі — українська, російська та англійська, синхронний переклад.

Українське видання книги «Продукування присутності. Що значення не може передати» відбулося завдяки підтримці Європейського Союзу за програмою Дім Європи, культурної фундації «Між вухами» і меценатів Ігоря та Тетяни Сухорукових.